Umów się na spotkanie

Dla naszych Klientów wciąż się rozwijamy!

Portrait of two attractive young girlfriends hanging out in modern coffee shop interior and talking with happy smiles. Successful pretty women friends chatting in cafe during coffee break

 

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów oraz w trosce o najwyższy standard obsługi, postanowiliśmy zadbać o  każdą płaszczyznę kontaktu z naszymi Doradcami. Niezależnie od tego czy zdecydują się Państwo na wizytę w placówce czy też spotkanie z naszym przedstawicielem w wybranej przez Państwa lokalizacji, czeka na Państwa najwyższa jakość obsługi.

 

Naszymi priorytetami jest zadowolenie oraz komfort Klienta, dlatego też zadbaliśmy o mobilność i dyspozycyjność naszych Doradców.


W zależności od wymagań i preferencji Klienta dopasujemy termin i miejsce spotkania. Zależy na na profesjonalizmie obsługi, w związku z czym nasi Doradcy Mobilni pracują w oparciu o najwyższe standardy, niezależnie od miejsca realizacji usług.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami Mobilnymi – w każdej chwili macie Państwo możliwość wybrania terminu i lokalizacji spotkania.

tel. 884 897 707


Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły spotkania. Podaj nazwę dogodnej dla siebie lokalizacji oraz dane do kontaktu (numer telefonu lub adres e-mail).

Dane zostaną wykorzystane jedynie w celu kontaktu i ustalenia terminu spotkania. Nie zostaną użyte oraz przetwarzane w innych celach marketingowych.


meritumkredyt.pl
jest marką handlową meritumkredyt sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 
00-807 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96, NIP 7543004879, Regon 160326861, KRS 0000356864, Kapitał zakładowy 1 310 000,00 PLN
Adres do korespondencji: 45-215 Opole, ul. Luboszycka 36, I piętro